teisipäev, 1. juuni 2021

Koolilehe uus number on ilmunud

 

OLI RÕÕM

Neljas number on kohal, poisid ja tüdrukud! Mis Ütled toimetus ei pidurdunud distantsõppel, vormisime sisuka ajalehe. Mai number on mõtetega suvesoojuses. Leiad lehest pilguheite ajateenijate mõttemaailma. 10. lend jagab südamlikke meenutusi kolmest gümnaasiumiaastast. Ajalooõpetajad sõidutavad meid Eestimaa tuurile ning tutvustavad kultuurseid paiku, mida suvel avastada. Juttu tuleb une tähtsusest ja selle puudulikkusega kaasnevatest muredest. Kuna maikuu on eurovisioonikuu, saab lugeda käsitöömeistrite ja palgatud spetsialiste tööviljadest suurel lauluvõistlusel. Ja veel kuhjaga palju muud! Seiklus oli maru!

Lugemistoa jutuajamise ning juhusliku uitmõtte ajel välgatanud ideest vormus käegakatsutav looming, millele saime ise trükikotta järele minna. Kui tunned, et sulle meeldib end teksti kaudu väljendada või tahad kätt harjutada (tuleb riigieksamil kasuks, eks), siis julgustame sind väga-väga olema innukas, haarama initsiatiiv ning andma välja järgmine leht. Ausalt on maru seiklus! Kui mõtled ja kahtled, mis ja kuidas ja ma ei oska, siis küsi, oskame vastata ja aidata ning kogemust jagada. Head lugejad, Deisy ja Marlen teevad sügava kummarduse ja panevad siin punkti!

Oli rõõm teid mõtlema, arutlema, kirjutama panna! Ja kniks-kraaps kõigi ees, kes meile kirjutasid ja muidu toredad on! Ega muud polegi — külastage vanavanemaid, tantsige vihmas, sööge arbuusi, kutsuge semud piknikule, kallistage, paitage koeri, ületage iseend, näidake tänutunnet! Seiklusrikast suve! Ratsutame nüüd loojangusse!

Marlen ja Deisy

MIS ÜTLED

Kommentaare ei ole: